Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

KP v zrekonštuovanom objekte na St. Vajnorskej

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: LS-KP-118 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Stará Vajnorská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
LS-KP-118

Ponúkame na prenájom  KP na St. Vajnorskej v zrekonštruovanej trojpodlažnej budove s výťahom kancelárske priestory. Na 2. poschodí sú z ľavej strany v samostatnom trakte 4 vzájomne prepojené kancelárie, s vlastnou kuchynkou. Cena za m2 : 7,50 - 8,50/m2/mesiac (v závislosti od poschodia) + DPH, servisné poplatky: 1,50 eur/m2/mesiac + DPH do ceny bude zarátaný aj podiel na WC a spoločnej chodbe, bližšie informácie budú poskytnuté priamo na mieste. Cena za parkovacie miesto 1 vozidlo/40 eur/mesiac

Na na 3. a 4. poschodí sú v ponuke na prenájom tzv. open space (štvrté je delené priečkami) každé cca 300 m2. V prípade záujmu a dohody o prenájme, okamžite prenajímateľ začne robiť úpravy podľa požiadaviek budúceho nájomníka. Prednosťou budovy, v ktorom sa spomínané priestory nachádzajú je rýchla dostupnosť z diaľnice aj bezproblémové parkovanie. Návštevník pri vstupe do vnútra objektu bude prechádzať recepciou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...