Real estate
( nájdených 
699
 realít z celkom 699 )

Na predaj 3 izbový byt Prievidza.

Byty
cena: 66.500,- €
ID: PM 67891 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Prievidza
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
63 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 67891

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Prievidzi, v osobnom vlastníctve vo výmere 63m2. V byte sú vymenené plastové okná, radiátory a bezpečnostné dvere. Inak byt je v pôvodnom stave. Nachádza sa na druhom poschodí s výťahom a balkónom v zateplenéj bytovke. TREBA VIDIEŤ


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...