Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Predaj staršej chalupy v Sobotišti

Domy a vily
cena: 42.500,- €
ID: DSP30 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Sobotište
Ulica:
292
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
833 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP30

Ponúkame Vám na predaj staršiu chalupu v pôvodnom stave v tichej lokalite obce Sobotište. Chalupa sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 833 m2. Zastavaná plocha je 120 m2, úžitková podlahová plocha je cca 70 m2. V chalupe sa nachádzajú štyri väčšie miestnosti, chodba a komora so schodmi na povalu. K chalupe prislúcha menšia prístavba. Za objektom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami. Objekt je napojený na elektrinu 220/380V,plyn a obecný vodovod. V blízkosti domu sa nachádza pošta, zdravotné stredisko a reštaurácia. Obec sa nachádza na úpätí Myjavskej pahorkatiny s množstvom značkovaných turistických chodníkov. Neďaleko obce sa rozprestiera Kunovská priehrada s možnosťou rybolovu. Celková cena za nehnuteľnosť je 42.500.-€.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...