Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

REZERVOVANÉ Na predaj rodinný dom v centre Partizánske

Domy a vily
cena: 124.900,- €
ID: TB719 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
332 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB719

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - poldom v Partizánskom. K domu bola pristavená ďalšia časť, dokopy á dom podlahovú plochu cca 150 m2. Dispozícia: na prízemí kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC 1 priestranná izba s východom na terasu do záhrady, na 1. poschodí sú 2 izby (jedna je tiež priestranná a je možnosť ju predeliť na 2 izby), WC a balkón. Dom je priestranný, presvetlený, vonku dosť miesta na odparkovanie viacerých áut. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Výborná lokalita v centre mesta


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...