Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Na predajstavebný pozemok Bystričany

Pozemky
cena: 22.000,- €
ID: TB721 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Bystričany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1022 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB721

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Bystričany okres Prievidza o rozlohe 1022 m2. Pozemok je vedený ako záhrada a zastavané plochy a nádvoria, na pozemku je aj malá murovaná budova so zastavanou plochou cca 70 m2. Pri pozemku je elektrina, plyn, obecná voda a verejná kanalizácia je vo výstavbe v pláne v blízkej budúcnosti. Tiché prostredie, prístup na pozemok je z dvoch strán. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...