Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj rodinný dom Oslany

Domy a vily
cena: 44.900,- €
ID: TB722 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Oslany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
145 m2
Plocha pozemku:
398 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB722

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Oslany okres Prievidza. Rodinný dom sa nachádza v tichej ulici, celková rozloha pozemku je 398 m2. Dom je postavený s pálenej tehly, dispozícia 4 izby, 2 kuchyne, 2 komory, 2 predsiene, 1 kúpeľňa. Za domom sú drevárne. V dome napojená elektrina, plyn, obecná voda. V obci vybudovaná kanalizácia, v blízkej budúcnosti sa bude napájať. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom do radiátorov, ohrev vody elektrickým bojlerom 100 litrovým. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...