Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Stavebný pozemok Tvrdomestice 2

Pozemky
cena: 18.000,- €
ID: AKPOZ002 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tvrdomestice
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1475 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AKPOZ002

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný k výstavbe rodinného domu, nachádzajúci sa v intraviláne obce Tvrdomestice. Plocha: pozemku 1475m2, rozmer približne 15-16 x 95 m2. Mierne svahovitý slnečný pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, možnosti turistiky, cykloturistiky. Cena 18 000 €.


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...