Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Plne zariadená garsonka na prenájom s parkovacím miestom a klimatizáciou

Byty
cena: 400,- €/mesiac
ID: tt Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Devínska Nová Ves
Ulica:
Jana jonasa
Kategória:
Byty
Druh:
Garsónka

Podlahová plocha:
30 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
tt

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Devínskej Novej Vsi na ulici  Jana jonáša.Úžitková plocha je  30m2.Garsonke bola robená kompletná rekonštrukcia v roku 2016 je kompletne zariadená. vrátane novej klimatizácie.Cena 400 €/mesiac vrátane energii.Pre viac info ma neváhajte kontaktovať


Maklér:

makler
Tomáš Pihík
0910368039
tomas.pihik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...