Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Predaj staršieho rodinného domu v Senici

Domy a vily
cena: 69.990,- €
ID: DSP 33 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Čáčov
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
1500 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP 33

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v  Senici časť Čáčov. Úžitková plocha domu cca 90m2, zastavaná plocha 100m2. Dom leží na pozemku o celkovej výmere 1500m2. V dome sú dve izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a letná kuchyňa. Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu 220/380 V, plyn a obecný vodovod. Kanalizácia vedie pred domom.Odpadová voda je odvedená do septiku. Za domom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami. Za záhradou je pozemok - orná pôda, ktorý tak isto prislúcha k domu. Celková cena 69 990 €.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...