Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Nový 3i byt 2xloggia, 2x garáž, Fuxova - Bosákova ul.

Byty
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: LC3bosNn Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Bosákova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
90 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
7
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
LC3bosNn

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a vybavený 3-izbový byt Bratislava-Petržalka, rezidencia Fuxova, Bosákova ul.. Plocha: celková 90m2 - 78m2+10m2 loggie + pivnica 2m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 23. Ostatné vybavenie: televízor, klimatizácia. K byt prislúcha 2x garážové státie. Recepcia na prízemí, park. Vynikajúca poloha na krok od Starého mesta, pekny vyhlad, zelen, vyborna obcianska vybavenost, MHD. Cena 1 000 €/mesiac +DPH + energie. Volny ihned.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...