Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Rodinný dom v Malých Bieliciach na predaj!

Domy a vily
cena: 112.000,- €
ID: MI77114488 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Malé Bielice
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
489 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI77114488

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malé Bielice, klasický štvorec, kompletne podpivničený, strecha sedlová. Dom pozostáva so vstupnej chodby, priestrannej kúpeľne s vymuroavným sprchovacím kútom a wc, s hlavnej chodby vstup do kuchyne a 3 obytných izieb + špajza s kuchyne a komora. V celom dome sú plastové okná, plávajúce podlahy. Dom je v zachovalom stave. Treba vidieť.


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...