Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

REZERVOVANÉ - TOP CENA! - Štartovací 2i byt, investícia - podľa vlastných predstáv

Byty
cena: 37.000,- €
ID: 20192 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Dunajská Streda
Obec:
Lehnice
Ulica:
Velký Lég
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
49 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
2
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
20192

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s výbornou dispozíciou v centre Lehníc, Velký Lég. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí. Celková výmera bytu s príslušenstvom je 49,21m2. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, každá o výmere 15,44m2 s príslušenstvom, ktoré tvoria: kuchyňa, kúpeľňa, WC, dve loggie. K bytu prislúcha pivnica v suteréne a spoločný nebytový priestor. Byt je v pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia. Výhody: rekonštrukcia podľa vlastných predstáv, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka. Cena 37 000 € vrátane kompletného právneho servisu a správnych poplatkov. Neváhajte, volajte t.č. 0905 502 689, rada poskytnem osobne ďaľšie informácie. 


Maklér:

makler
Veronika Behanová
0905 502 689
behanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...