Real estate
( nájdených 
451
 realít z celkom 451 )

Prenájom kancelárií v Bratislave - Novom Meste.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 150,- €/mesiac
ID: DS 21 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Bojnická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
DS 21

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na prízemí administratívnej budovy v  Bratislave-Nové Mesto. Celková úžitková plocha priestoru je 200 m2.V administratívnom priestore sa nachádza šesť kancelárií, WC muži, ženy, kuchynka. Administratívne priestory sú po kompletnej rekonštrukcii . Kancelárie sú klimatizované, vybavené optickým internetom. Priestor je zabezpečený alarmom. Možnosť parkovania v areály budovy za cenu prenájmu. Prístup 24/7/365. Možnosť prenájmu aj jednotlivej kancelárie. Cena za prenájom jednej kancelárie  150 €/mesiac bez DPH + energie. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...