Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Prenájom 2 – izbový byt, centrum, Nitra

Byty
cena: 450,- €/mesiac
ID: Byt Štefánikova pren Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova trieda
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
62 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
Byt Štefánikova pren

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt v centre mesta, Štefánikova tr., oproti OD Tesco. Nachádza sa v tehlovej budove polyfunkčného domu na 3. poschodí. Vstup do bytu je cez uzamykateľnú chodbičku, na ktorej sa nachádza oproti bytových dverí samostatný šatník vo výmere 4m2. Rozloha bytu je 62 m2 + terasa 28,5 m2. Byt pozostáva z chodby, samostatného wc, kúpeľne, nepriechodnej izby a priestrannej obývacej miestnosti s klimatizáciou, v ktorej je kuchynský kút. Byt sa prenajíma bez zariadenia s výnimkou toho, ktoré je zobrazené na fotkách. V byte je pripojenie na internet a satelitná anténa. Cena nájmu 450,- € mesačne + 120,- € energie. Doba nájmu minimálne 1 rok, depozit 1 mesačné nájomné. Pasáž sa uzamyká, je pod kamerovým systémom.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...