Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Obchodný priestor v centre mesta, Nitra

Komerčné priestory
cena: 300,- €/mesiac
ID: Priestor 29 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova trieda
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
29 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
Priestor 29

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom pod pasážou polyfunkčného domu na Štefánikovej tr., oproti OD Tesco. Priestor sa nachádza na prízemí, má samostatný vstup, výmera 29,7 m2. Cena nájmu 300,- € mesačne + preddavkové platby za energie 35,- € + DPH. Vstup do pasáže z ulíc Štefánikova tr. a Fraňa Mojtu. Doba nájmu min. 2 roky, depozit 1 mesačné nájomné. Pasáž sa uzamyká, je pod kamerovým systémom.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...