Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Priestranné kancelárske priestory v centre mesta, Nitra

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 650,- €/mesiac
ID: Priestor 150 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova trieda
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
150 m2
ID inzerátu:
Priestor 150

Na prenájom kancelársky priestor na 1.poschodí polyfunkčného domu na Štefánikovej tr., v centre mesta oproti OD Tesco, výmera celkom 150 m2. K priestoru prislúcha 1 parkovacie miesto, ktoré je v cene nájmu. K dispozícii je kuchynka, kúpeľňa, delené wc – ženy, muži, samostatný skladový priestor a dva kancelárske priestory prepojené sklenenými posuvnými dverami. Priestory sú klimatizované, majú vstup na terasu. Cena nájmu 650 €/mesiac bez DPH mesačne + preddavkové platby za energie 100,- € s DPH. Platí sa depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Vstup do priestorov je cez pasáž, ktorá sa uzamyká a je pod kamerovým systémom.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...