Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

3 izbový byt na predaj Partizánske.

Byty
cena: 69.900,- €
ID: PM9876 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Horska
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
77 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM9876

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Partizánske, ulica Horská. Plocha: úžitková 77m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Cena 69 900 €


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...