Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Novostavba v tichej lokalite v Oslanoch na predaj

Domy a vily
cena: 158.000,- €
ID: O02 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Oslany
Ulica:
Slnečná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
122 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
O02

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Oslany, okres Prievidza. Výmera pozemku je 600 m2, obytná plocha 122 m2.   Dom  je dobre dispozične riešený,  pozostáva z troch obytných miestností, kuchyňa je spojená s obývačkou. Z kuchyne a obývačky sa vychádza na priestrannú terasu. Ďalej máme tam špajzu, technickú miestnosť, kúpelňu a samostatné WC. K rodinnému domu je pripojený prístrešok na auto, momentálne sa na pozemku vykonávajú terénne úpravy. Bližšie info 0905967535


Maklér:

makler
Mgr. Andrea Budayová
0905967535
budayova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...