Real estate
( nájdených 
693
 realít z celkom 693 )

Dom na oddych i pestovateľskú a chovateľskú činnosť

Domy a vily
cena: 97.500,- €
ID: LS-RD-23 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Smolenice
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
1600 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-23

Ponúkame na predaj RD v Smoleniciach, nachádza sa na hlavnej ulici: pozemok 16 árov, zastavaná plocha 140 m2, postavený je z tehál, predná časť podpivničená, hospodárska časť kombinácia tehla, kameň, prípojky na obecnú el., vodu, kanalizáciu, vlastná studňa (na jej využitie potrebné čerpadlo), krov a latkovanie zdravé, potrebná obnova (nie je však akútna, nikde nezateká), od ulice plastové okná (2006), sadrokartonové stropy, vybudovaný nový vstup (zelené steny), rímsy repasované. Interiér: 2 izby sú orientované do ulice, jedna do dvora, kuchyňa, WC pri vstupe, kúpeľňa so sprchovým kútom (rekonštrukcia 2014), podlahy v izbách dosková podlaha, podklad škvarový. Záhrada vinice, ovocné stromy v troch miestach prípojky na vodu. V hospodárskej časti ponechávané všetky doposiaľ funkčné náradie, rovnako aj zariadenie v interiéroch.

Cena: 98.000,- Eur je bez ďalšieho navyšovania.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-27 Predaj

Rodinný dom s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za...

Rodinný dom s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za vynikajúcu cenu

MG real ponúka na predaj rodinný dom 8 km od Trnavy v obci Ružindol, ktorý je sú súčasťou radovej zástavby troch rodinných domov. Novostavba sa nachádza v tichej lokalite obce. K domu prislúcha garáž a skladový priestor v podkroví. Z ulice je pred ním miesto vyhradené na parkovanie 2 motorových vozidiel a predzáhradka so sadovými úpravami. Vo dvornej časti je situovaná malá záhrada s terasou.

Použité materiály: Na tehlovej novostavbe bol použitý železobetónový strop, drevený krov, strešná krytina BRAMAC protektor, 40 cm izolácia krovu ISOVER, 15 cm tepelná izolácia fasády z polystyrénu a na podlahu 20 cm polystyrén. Vonkajšie steny sú upravené fasádnou farbou CAPAROL v kombinácii s tehlovým obkladom, steny v interiéri majú sádrové omietky. Okná majú 6 komorové profily a izolačné trojsklá (SLOVAKTUÁL), vstupné dvere sú hliníkové s izolačným trosklom, strešné okná sú bezúdržbové (VELUX) s izolačným trosklom, garáž má sekčnú bránu HöRMANN so suprapohonom (rýchle otváranie). Dom v rámci teplo-technického hodnotenia patrí do kategórie „A“ ako nízkoenergetický.

Funkčné delenie vnútorných priestorov: 1. NP, ktorého súčasťou je garáž so skladovým priestorom, má charakter dennej zóny. Funkčne je rozdelené na vstupnú chodbu, WC, spoločenský priestor určený pre obývačku, jedálenskú časť a kuchyňu, špajzu a schodisko vedúce na 2. NP, ktoré je určené výhradne pre potreby domácich užívateľov. Pozostáva z komunikačného priestoru, z ktorého sa vstupuje do technickej miestnosti, kúpeľne s toaletou a troch izieb. Druhý 25 m² skladový priestor sa nachádza v podkroví, prístupný je cez drevené sklápacie schody.

 

Doplňujúce informácie ku každému domu

rozloha pozemku: 245 m²

zastavaná plocha domu: 88,28 m²

úžitková plocha: (prízemie + poschodie): 150 m²

napojenie na obecné prípojky: sú dostupné všetky IS (plyn, voda, kanál, elektrika, optika)

technické vybavenie: vykurovanie a TÚV prostredníctvom kondenzačného kotla Junkers Bosch, podlahové vykurovanie je na prízemí a v kúpeľni na poschodí, vykurovacie telesá sú v 3 izbách na poschodí a v garáži

elektroinštalačné rozvody na: internet a satelit, alarm, kamery, požiarne snímače

zrealizovaná príprava na: klimatizáciu, odvetranie, rekuperáciu

 

Dokončenie stavby, vrátane kolaudácie a pridelenia súpisného čísla, je naplánované na koniec roka 2019. Dom sa predáva ako „holodom“, možná je i dohoda na promptnú realizáciu domu na „kľúč“.

Dom „C“ cena: 134.000, - €

Dom „B“ nie je na predaj

Dom „A“ je predaný

134 000,- €
ID: LS-RD-31 Predaj

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Ponúkame na predaj nepodpivničený rodinný dom v tichom prostredí obce Horné Orešany. Postavený je na rovinatom pozemku s výmerou 400 m² na železobetónovej základovej doske. Zastavaná plocha domu 123,67 m², úžitková plocha 98,90 m² z toho 14,82 m² terasa.

Použitý materiál: pórobetónové tvárnice Ytong 300, väzníkový krov, strešná krytina - betónová zn. Creaton, zateplenie obvodových stien - 15 cm polystyrén, z južnej strany minerálna vlna (protipožiarna ochrana), povrchová úprava - silikónová fasádna omietka, anhydridový poter, vnútorné steny - sadrové omietky, sadrokartónový strop, okná plastové trojsklá, výstup  na terasu prostredníctvom celopresklených zdvižno-posuvných dverí. V hlavnej miestnosti je pripravený komín zn. Shiedel s priemerom 200 mm pre krbovú vložku alebo kachle.

Technické vybavenie: napojenie na verejný vodovod, elektriku, internet, vykurovanie podlahové infra elektrické zn. Caleo (izby majú vlastný termostat so samostatným ovládaním).

Dispozičné usporiadanie: vstupná chodba s priestorom pre vstavaný šatník, toaleta, komunikačný priestor, 2 izby s orientáciou okien do ulice, kúpeľňa s prípravou na WC, vaňu a umývadlo, technická miestnosť (miesto pre rozvodovú skriňu, serverovňu, el. prietokový ohrievač, práčku, sušičku), otvorený priestor orientovaný do vnútornej časti pozemku (funkčne je rozdelený na kuchyňu, jedáleň a obývačku) a terasa.

Pozitíva: novostavba, nízke prevádzkové náklady, priame susedstvo so základnou a materskou školou, v blízkosť potravín, lekárne, obecného úradu a pošty, kontakt s prírodou.

Dom sa predáva ako holodom, prípade jeho dokončenia je možná dohoda priamo s predajcom.

127 500,- €
1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...