Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj výrobná a skladová budova Pažiť

Komerčné objekty
cena: 299.900,- €
ID: TB728 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Pažiť
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
700 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB728

Ponúkame Vám na predaj budovu v Pažiti okres Partizánske vhodnú na skladové a výrobné priestory. Budova prešla rekonštrukciouv rokoch 2005 až 2006. Rekonštrukcia zahŕňala celú budovu, zateplenie, všetky inštalácie, strechy, okná, hydroizolácia a podobne. Kúrenie zabezpečené plynovými kotlami, ohrev vody bojler, odpad riešený domovej čističky odpadových vôd (v obci je kanalizácia, je možnosť napojenia sa). Priamo pri budove sa nachádza súkromné parkovisko. V budove sa nachádza poplašné zariadenie - alarm, kamerový systém s nahrávaním, budova má 2 nákladné brány, svetlá výška spodnej časti je 2,35 m. Na 1. nadzemnom podlaží s plochou 420 m2 sa nachádzajú kancelárske priestory, ľ x výrobné priestory, + malá miestnosť, kotolňa, 3 x sklad, 2 x nákladná brána. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 miestnosti, 1 výrobná miestnosť, 2x WC, 2 x sprchy, 2 x šatňa a kancelária. Pod strechov sú aj pochôdzne povalové priestory. Na pozemku sú aj základy na ďalšie halu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908224482.


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: MI 2107 Predaj

Priemyselný objekt na predaj alebo prenájom!

Priemyselný objekt na predaj alebo prenájom!

Ponúkame na predaj priemyselný objekt v okrese Partizánske. Areál je zo severozápadnej strany ohraničený záhradkárskou osadou a riekou Nitrou, z východnej strany lesnou cestou a lesným masívom, z južnej strany lesom. Prístup do areálu je po miestnej asfaltovej komunikácii, ktorá končí pred vstupom do areálu. Pri vstupe do areálu stojí budova, ktorá má využitie: 2x kancelárie, kuchynka, šatne, sprchy a wc, technická časť. Budova je vykurovaná plynovým kotlom a zabezpečená alarmom, výmera 102 m2. Druhá stavba-skladový priestor, ktorý pozostáva: kancelária, 3x skladový priestor, 2x garáže, dielňa, hospodárska budova výmera je 771 m2. Tretia stavba -skladový priestor o výmere 41 m2. Celková plocha areálu je 8371 m2, čo dáva možnosť novému majiteľovi v areáli vybudovať nové priestory, prípadne upraviť pozemok na využitie podľa vlastnej predstavy.

V areáli sa nachádza aj umývacia rampa pre nákladné vozidlá s kopanou studňou pr. 200cm hlbokou cca 12m. Rampa a studňa nebola doteraz rekonštruovaná a preto nevyhovuje terajším predpisom. Technicky je v dobrom stave a odpadové vody je možné po osadení ČOV odviesť do odľahčovacej stoky kanalizácie , ktorá sa nachádza cca 5m od hranice areálu. V areály sa rovnako nachádza aj betonová plocha. 

V rokoch 1995 – 2000 bola v areáli vykonaná generálnu rekonštrukciu všetkých stavebných objektov, napojila areál novými prípojkami na všetky inžinierske siete. 

Areál je napojený na všetky dostupné inžinierske siete, ktoré sa v meste nachádzajú, okrem diaľkového zásobovania teplom.

Zemný plyn - V tesnej blízkosti areálu je STL plynovod, z ktorého je do areálu vedená 6/4“ prípojka. V oplotení je umiestnené meranie a regulátor tlaku. Všetky objekty v areálu sú napojené na NTL rozvod plynu.

Vodovod- sa nachádza cca 15m od areálu ( potrubie PVC pr. 110 mm) a do areálu je vedená samostatná prípojka PE pr. 6/4“ s meraním v samostatnej vodomernej šachte.

El. energia - v areáli sa nachádza vzdušná trafostanica v majetku ZsEZ o výkone 300 kVA, z ktorej je zásobovaný celý areál. Na trafostanici je min. 50% výkonová rezerva.

Kanalizácia - Soc. zariadenie je odkanalizované do septiku. Ostatné objekty nie sú odkanalizované a ich prípadné odkanalizovanie je možné riešiť cez ČOV s vyústením do odľahčovacej stoky v správe ZsVAK, ktorá sa nachádza cca 5m od juhozápadnej hranice areálu.

Telefón / Internet - Prípojka na pevnú linku Telekom

 

299 000,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...