Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Rodinný dom vo výstavbe na predaj! Znížená cena!

Domy a vily
cena: 82.000,- €
ID: MI 112233445566 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Nedožery-Brezany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
1446 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 112233445566

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo výstavbe v obci Nedožery Brezany cca 9 km od Prievidze, na hlavnom ťahu smer Martin. V prednej časti je starší rodinný dom s jednou izbou, kuchyňou a sociálnym zariadením. V zadnej novovybudovanej časti je stavba, ktorá má viac možností využitia, má 2 podlažia, suterén sa dá využiť ako skladový priestor, výrobná hala atd. Vrchná časť je predpripravená na 4 izby so sociálnym zariadením + spoločenská miestnosť, východ na terasu, v zadnej časti za domom oddychová zóna, jazierko. Možnosť dokončiť ako obytnú budovu, prípadne na podnikanie ako penzión...


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...