Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Priestory na prenájom - centrum - Topoľčany

Komerčné priestory
cena: 700,- €/mesiac
ID: dzprenajcentrum Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
centrum
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
91 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dzprenajcentrum

Ponúkam na prenájom - kancelárske/obchodné priestory v meste Topoľčany, centrum - pešia zóna. Priestory sa nachádzajú na 1.poschodí polyfunkčnej budovy a sú po rekonštrukcii. Dispozícia: - I. veľká klimatizovaná miestnosť so samostatným vstupom (30m2), II. kancelária (12,7m2), III. miestnosť - kuchyňa - klima (20,7m2), IV. miestnosť (15,7m2) - prechodná do kúpeľne spojenej s WC (sprchový kút, vaňa)  Plocha: úžitková 90,5m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: dlažba. Okná: hlinníkové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia.Výhody: obchody. Cena 700 €/mesiac + energie.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...