Real estate
( nájdených 
699
 realít z celkom 699 )

Pozemok Kuzmice - na výstavbu rodinného domu

Pozemky
cena: 33.000,- €
ID: dzpozemokkuzmice Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kuzmice
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
666 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemokkuzmice

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinný dom v obci Kuzmice, tichá ulica. Plocha: pozemku 666m2. Rozmer cca 26x26m. Spolu s pozemkom sa prevádza aj podiel na spoločnej komunikácii. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Cena 33 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...