Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Pizzeria - reštaurácia - prenájom - Práznovce

Hotely a reštaurácie
cena: 1.100,- €/mesiac
ID: dzpraznpizza Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Práznovce
Ulica:
hlavna
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
135 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dzpraznpizza

Ponúkam na prenájom zariadenú reštauráciu - pizzeriu v obci Práznovce, hlavná ulica. Ide o prenájom II. NP budovy, ktoré bolo postavené v roku 2015 - zateplená drevostavba, plastové okná a dvere. Reštaurácia, kuchyňa, sklad, sociálky plus zázemie ma výmeru 135m2 (cca 15*9m). Východ na terasu cca 60m2. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a podlahový teplovodný systém.  Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 199m2, pozemku 403m2. IS - voda obecná, odpad zvedený do žumpy, plyn. elektrina. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: montovaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Vyhradené parkovanie za budovou.  Cena 1 100 €/mesiac plus energie cca 400€/mesiac . DOHODA MOŽNÁ


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...