Real estate
( nájdených 
699
 realít z celkom 699 )

PREDAJ Pizzeria - reštaurácia - Práznovce

Hotely a reštaurácie
cena: 170.000,- €
ID: dzprazpizza2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Práznovce
Ulica:
hlavna
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
135 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dzprazpizza2

Ponúkam na PREDAJ zariadenú reštauráciu - pizzeriu v obci Práznovce, hlavná ulica. Ide o predaj II. NP budovy, ktoré bolo postavené v roku 2015 - zateplená drevostavba, plastové okná a dvere, rovná strecha - Fatrafol. Reštaurácia, bar, kuchyňa, sklad, sociálky plus zázemie ma výmeru 135m2 (cca 15*9m). Východ na terasu - cca 60m2. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a podlahový teplovodný systém.  Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 199m2, pozemku 403m2. IS - voda obecná, odpad zvedený do žumpy, plyn. elektrina. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.  Cena 170 000 € DOHODA MOŽNÁ


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...