Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

PREDAJ BUDOVY Pizzeria - reštaurácia - pohostinstvo Práznovce

Hotely a reštaurácie
cena: 270.000,- €
ID: dzprazpizza3 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Práznovce
Ulica:
hlavna
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1960
Podlahová plocha:
270 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dzprazpizza3

Ponúkam na PREDAJ BUDOVU - pohostinstvo a zariadenú reštauráciu - pizzeriu v obci Práznovce, hlavná ulica. Ide o predaj celej budovy. I.NP postavené v roku 1960 z tehly - zrekonštuované - zateplená fasáda, plastové okná a dvere. Tu sa nachádza pohostinstvo s dvomi terasami, kuchyňa, sociálne zariadenia a zo zadnej strany budovy je prevádzka predaja zmrzliny s vlastným vstupom a terasou. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamaty a krbové kachle. Výmera  - 135m2 (15*9m plus terasy). Na II. NP je reštaurácia, bar, kuchyňa, sklad, sociálky plus zázemie ma výmeru 135m2 (cca 15*9m). Východ na terasu - cca 60m2. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a podlahový teplovodný systém.  Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 199m2, pozemku 403m2. IS - voda obecná, odpad zvedený do žumpy, plyn. elektrina. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: montovaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.  Cena 270 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: MI 3002 Predaj

Motorest na predaj !

Motorest na predaj !

Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku Motorest za  obcou Horná Ves smer na Žarnovicu, kolaudovanú v roku 2000. Obvod budovy tvorí kameň a kváder kombinovaný s drevom. Ide o dvoj podlažnú budovu . Na prvom podlaží sa nachádza prekrytá terasa s pekným  výhľadom,  bar aj celá reštaurácia je v drevenom štýle.  Pri vstupe je barový pult s možnosťou sedenia, po ľavej strane sa prechádza na terasu, po pravej strane jedáleň s východom na podkrovie kde je tiež priestor na sedenie. Jedáleň je zariadená stolmi ktoré sú každé iné a soličkami, podlaha –keramická  dlažba, drevené okná, drevené dvere. Za barom sa nachádza  kuchyňa, ktorá je plne vybavená- 2 nové plynovo elektrické sporáky, 2 chladničky s mrazničkou, dvoj dresy, odsávanie,  vybavenie riadu. Zadný vchod  slúži pre manipuláciu s tovarom a chod pre zamestnancov.  V suteréne sa nachádzajú šatne a sociálne zariadenia + sprcha pre zamestnancov, sklady.  V letnom období sa využíva  vináreň, ktorá je obložená kameňom a má samostatný vchod . V zadnej časti  je kotolňa, ktorá vykuruje celú budovu,  kotol na pevné palivo  Viadrus (nový -cca 3 roky), bojler na ohrev vody. Na pozemku sa nachádzajú dva väčšie altánky s posedením , drevená preliezka pre deti ,   lapač tukov. Súkromné Parkovisko  Celková kapacita cca 40 miest. Motorest je v dobrom stave, v plnej prevádzke, funguje od roku 2000, pekné a tiché prostredie.

300 000,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...