Real estate
( nájdených 
580
 realít z celkom 580 )

Rodinný Hajná Nová Ves

Domy a vily
cena: 59.000,- €
ID: LGRDHajn Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Hajná Nová Ves
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
220 m2
Plocha pozemku:
2833 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
LGRDHajn

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Hajná Nová Ves . Rodinný dom je v rekonštrukcii na pozemku o rozlohe 28 árov. Interér domu je v štádiu rekonštrukcie , zbúrané priečky pripravené na zmenu dispozície , je dvojpodlažný možnosť prerábky na dvojgeneračný dom- dva vstupy do domu . Inžinieske siete sú v dosahu . Na pozemku je novo postavená dvojgaráž . Plocha: úžitková 220m2, zastavaná 150m2, pozemku 2833m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Rovná strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad. Cena 59 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...