Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Predaj pozemku na Myjavských kopaniciach.

Pozemky
cena: 1,- €
ID: DSP 36 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Podkylava
Ulica:
242
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
9715 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP 36

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na rekreačné účely. Časť pozemku je orná pôda, časť trávnatá plocha. Celková plocha pozemku 9715 m2. Pozemok je bez prístupovej cesty a IS. Po vzájomnej dohode je predajca ochotný cestu a IS dobudovať. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...