Real estate
( nájdených 
699
 realít z celkom 699 )

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Čáre

Domy a vily
cena: 57.500,- €
ID: DSP 37 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Čáry
Ulica:
Brezina
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
984 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP 37

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čáry. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite obce na pozemku o celkovej výmere 984 m2. Podlahová plocha cca 90 m2. Dispozičné riešenie domu: Na ľavo od vstupnej chodby sa nachádza obývačka a spálňa, na pravo je kuchyňa a izba. Vedľa kuchyne je kúpeľňa s WC. Na konci chodby je malá špajza. Dom má ústredné vykurovanie. Kotolňa na tuhé palivo  sa nachádza hneď za domom. Oproti vchodu do domu je letná kuchyňa. Dom má plastové okná aj vstupné dvere. Vek stavby cca 30 rokov. Za domom je kôlňa na drevo a priestranný pozemok vhodný na pestovanie ovocných stromov a zeleniny. Dom je napojený na elektrinu 220/380V, plyn a obecný vodovod. Na pozemku sa nachádza studňa. Dom sa predáva aj so zariadením. Celková cena 57500 €. 

   


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...