Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Rodinný dom Krušovce

Domy a vily
cena: 76.500,- €
ID: LGRDkrušš Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1224 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
LGRDkrušš

Ponúkame Vám na predaj rodinný  dom v obci Krušovce v tichej lokalite . Jedná sa o rodinný dom v rekonštrukcii postavený na peknom pozemku o rozlohe 1224 m2 . Je to klasický štvorec s prístavbou .Podlahy v dome sú  dlažba v miestnostiach je vybratá podlaha predpripravená na vyrovnanie .  Steny majú  omietky. Okná sú plastové.  V dome je urobená nová elektrina , nové rozvody kúrenia , vody , nové radiátory . Vybavenie kúpeľne - predpríprava je na  klasická vaňa. Stav objektu , vo výstavbe. Konštrukcia objektu je tehlová. Kúrenie je nové - centrálne. Nová strecha vrátane latovania a novej škridle . Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, dieľňa. Cena 76 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...