Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

Obchodné priestory od 20m2 pod Michalskou bránou, Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 30,- €/m2/mesiac
ID: LC00141OP Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
LC00141OP

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v pasáži so vstupom z Michalskej a Zámočníckej ulice, pešia zóna. Priestory od 20m2 je možné prenajať samostatne alebo aj celú pasáž. Budova je po kompletnej rekonštrukcii (2017). Priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom. Cena je od 30 €/m2/mesiac +  4€/m2/mesiac energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...