Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

3 izbový veľkometrážny byt v Partizánskom na predaj - kompletná rekonštrukcia!

Byty
cena: 82.000,- €
ID: MI 747484 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
76 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 747484

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Partizánskom v osobnom vlastníctve s loggiou. Ide o veľkometrážny byt s dobrou dispozíciou, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou- elektické rozvody, stierky, okná, bytové jadro, podlahy, interérové a vchodové dvere, nová kuchy.linka. Byt je svetlý, vhodný k nasťahovaniu ihned. Byt sa predáva zariadený. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...