Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Prenájom rodinného domu na podnikateľské účely

Domy a vily
cena: 1,- €/mesiac
ID: DS 23 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Hlboké
Ulica:
92
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
DS 23

Ponúkame Vám na prenájom starší rodinný dom upravený na podnikateľské účely. Do objektu je možný vstup priamo z ulice cez vstupné vchodové dvere vedľa, ktorých je menší presklený výklad. Ihneď za vstupnými dverami sa nachádza otvorený priestor  o výmere 50 m2. V predchádzajúcom období využívaný ako predajňa potravín. Priestor je klimatizovaný, v zadnej časti priestoru je dovedená voda možnosť nainštalovania umývadla. Za týmto priestorom sa nachádza priestranná chodba, ktorá má vstup aj z priľahlého dvora. Z tejto chodby je vstup do malého skladu so schodmi na povalu aj  do kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. Za dverami sa nachádza nerezový dvoj-dres s 80 l elektrickým ohrievačom vody. Na konci chodby je vstup do zariadenej  menšej kancelárie s výmerou cca 10 m2 a do priestranného skladu s kovovými regálmi o výmere cca 20. Do tohto skladu je tiež prístup aj z dvora. Vedľa objektu sa nachádza dvor celý vybetónovaný o rozmere 5 x 30 m. Vykurovanie objektu je zabezpečené elektrickými konvektormi. Objekt je napojený na elektrinu 220/380 V, obecný vodovod, plynová prípojka je na hranici pozemku. Do domu je zavedená  aj telefónna linka. Objekt je možné využiť na rôzne podnikateľské účely. Možnosť prenájmu aj po častiach. Cena prenájmu dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...