Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Na predaj 3 izbový byt Partizánske.

Byty
cena: dohodou
ID: PM 55556 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Horska
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
76 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
2
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 55556

REZERVOVANE. Znížená cena. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve v Partizánskom na sídlisku Šípok, vo výmere 76 m2.  Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, plávajúce podlahy, kúpeľňa má murované jadro s klasickou vaňou, okná plastové. Nachádza sa druhom poschodí zo siedmich s výťahom. K bytu patrí pivnica a balkón. TREBA VIDIEŤ


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...