Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

1 izbový byt na predaj Nováky.

Byty
cena: 34.000,- €
ID: PM 12321 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Nováky
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
33 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
7
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 12321

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Nováky, úžitková  plocha 33 m2. Nachádza sa na 7. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Stav : pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...