Real estate
( nájdených 
584
 realít z celkom 584 )

Orná pôda 0,5 ha okres Topoľčany

Pozemky
cena: 9.900,- €
ID: ZNR_poda Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Veľké Ripňany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4600 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
ZNR_poda

Ponúkame na predaj poľnohospodársku pôdu - orná pôda o výmere 4600 m2, vstup od hlavnej asfaltovej cesty, šírka pozemku 23 m. Extravilán, kúsok od zastavaného územia. Pozemok je využiteľný na poľnohospodárske účely. Rovinatý sklon. Tohto času obrábaná parcela, avšak bez uzatvorenej nájomnej zmluvy. Vstup je v katastrálnych mapách vyznačený aj z druhej strany pozemku. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...