Real estate
( nájdených 
395
 realít z celkom 395 )

PRENÁJOM - obchod, showroom, kancelárie - Krušovce

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 900,- €/mesiac
ID: dzprenajomkrusovce Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
134 m2
ID inzerátu:
dzprenajomkrusovce

Ponúkam na prenájom komerčný priestor v obci Krušovce, Hlavná. Budova pozostáva z jednej veľkej miestnosti - možnosť využiť ako obchodný priestor, showroom, kancelária, - daľšia miestnosť - kancelária, sklad, - chodba, 2x WC a kuchynka. Plocha: úžitková 134m2, zastavaná 134m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Klimatizácia. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Kúrenie: centrálne. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 900 €/mesiac - plus energie. Možnosť využívať parkovanie v oplotenom, uzavretom areáli, prípadne si prenajať ďalšie objekty - sklad, hala, šatne, otvorený sklad.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...