Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

PRENÁJOM - výrobná hala - autoservis - pneuservis

Komerčné priestory
cena: 2.500,- €/mesiac
ID: dzprenajomkrusov2 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
dzprenajomkrusov2

Ponúkam na prenájom komerčný priestor v obci Krušovce, Hlavná. Budova - hala - 660m2 - so samostatným vykurovaním. Možnosť rozdeliť na dva priestory. Možnosť využitia ako výrobná hala, sklad, autoservis, pneuservis... . Plocha: 600m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.  Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 2 500 €/mesiac - plus energie - dohoda na cene možná. Možnosť využívať parkovanie v oplotenom, uzavretom areáli, prípadne si prenajať ďalšie objekty - kancelárie, garáž, sklad, hala, šatne, otvorený sklad.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...