Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

7.5á stavebný pozemok Záhorská ves 15km od Malaciek

Pozemky
cena: 28.500,- €
ID: ......... Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Malacky
Obec:
Záhorská Ves
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
750 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
.........

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 750m2 v strede obce Záhorská ves ktorá leží 15km od mesta Malacky a 30km od Bratislavy.Pozemok ma šírku 24m a dĺžku 31m.Inžinierske siete sa nachádzajú vedľa pozemku v obci je kompletná občianska vybavenosť.Cena pozemku je vrátane provízie pre RK 28500e.Dohoda na cene je možná


Maklér:

makler
Tomáš Pihík
0910368039
tomas.pihik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...