Real estate
( nájdených 
598
 realít z celkom 598 )

Znizena cena .Rodinný dom v Čeladinciach na predaj!

Domy a vily
cena: 57.000,- €
ID: MP 55556666 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Čeľadince
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
1330 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 55556666

Ponúkame Vám na predaj  rodinný dom z pálenej tehly, postavený v 60-tich rokoch. Ide o klasický štvorec s prístavnou, má 6 izieb + kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a wc, špajza. Dom je v pôvodnom stave, strecha škrídľa, okná- plastové, kúrenie na pevné palivo. K domu patrí väčší pozemok, a hospodáraska budova. Dom je možné rozdeliť na dve bytové jednotky. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...