Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

Veľký rodinný dom v Topoľčanoch na predaj!

Domy a vily
cena: 123.000,- €
ID: MI 111222333111 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
220 m2
Plocha pozemku:
461 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 111222333111

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Topoľčanoch. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou- plastové okná v celom dome, plávajúce podlahy, nové plynové kúrenie. Na prízemí rodinného domu je priestranná obývacia hala, spáľňa, samostatné wc, kúpeľňa, technická miestnosť, kuchyňa a daľšia obytná izba s východom na terasu z ktorej vedie schodistko na poschodie, kde sa nachádza spálňa a šatník- samostatná miestnosť s roldorom a východom na balkón. S obývacej haly vstup na poschodie, kde je daľšia kuchyňa s jedálňou a 2 obytné izby, kúpeľňa a wc, balkón. Dom je vhodný pre viacčlennú rodinu, prípadne ako dvojgenerečný. K domu patrí garáž Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...