Real estate
( nájdených 
547
 realít z celkom 547 )

Pozemok Solčianky - nová cena

Pozemky
cena: 17.000,- €
ID: dzpozemoksolcianky Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Solčianky
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
500 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemoksolcianky

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Solčianky, tichá ulica.  Plocha: pozemku 500m2. Rozmer: cca 18x28 m. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Výhoda: Vstup na pozemok možný z troch strán. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 17 000 € . V prípade záujmu možnosť dokúpenia ďalšieho pozemku v blízkosti (na záhradu).


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...