Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Na predaj 2,5 izbový byt v Partizánskom - znížená cena!

Byty
cena: 64.500,- €
ID: PEB02 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Februárová
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
71 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PEB02

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový veľkometrážny byt  Partizánske o rozlohe 71 m2. Byt je v osobnom vlastníctve po čiastočnej rekonštrukcii, čo zahŕňa murované jadro s klasickou vaňou, plastové okná, vymenená kuchynská linka, plávajúce podlahy. Súčasťou bytu je balkón a dve lodžie. Bytový dom je zateplený.  Bližšie info na tel.čísle 0905967535.


Maklér:

makler
Mgr. Andrea Budayová
0905967535
budayova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...