Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Radi by vlastnili apartmán pri mori ??? Ponúkame Vám 3 izbový apartmán na ostrove Cyprus...

Byty
cena: 92.900,- €
ID: GS010 Predaj

Krajina:
Cyprus
Kategória:
Byty
Druh:
Apartmán

Podlahová plocha:
76 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
GS010

Apartmán sa nachádza v rezorte Zephyros Apartments v juhozápadnej časti ostrova Cyprus v meste Paphos, časť Mandria.

Apartmán sa nachádza na treťom podlaží apartmánového domu. 
Rozloha apartmánu je 76 m2. Pozostáva z jednej veľkej spoločenskej miestnosti s balkónom, ktorá je spojená s kuchyňou. Ďalej sa tu nachádzajú 2 samostatné spálne a kúpeľňa v ktorej sa nachádza masážna vaňa, umývadlo a WC.

Náklady na energie sa účtujú pravidelne, čiže spotreba vody a elektriky podľa reálnej spotreby a neplatia sa žiadne mesačné zálohy. Za správu celého objektu sa platí ročný poplatok vo výške cca 400,- €. Žiadne iné poplatky sa neplatia. Apartmán sa predáva kompletne zariadený.

Rezort ponúka možnosť parkovania auta, bazény, detské ihrisko, pripojenie na WiFi.  V okolí apartmánu sa nachádzajú bary, reštaurácie a obchody. Na najbližšiu pláž Mandria Beach je to len cca 10 min pešou chôdzou.

Z rezortu sa do centra mesta Paphos sa dostanete autom, ktoré sa tu dá prenajať cca za 20 minút.  Výsadou polohy apartmánu je blízka dostupnosť priamo z medzinárodného letiska Paphos – do 15 minút autom. 

V prípade vážneho záujmu ma kontaktujte na telefónne číslo 0904 618 959 alebo mi napíšte mail szustorova-ZVNC-mgreal.sk . 


Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Szustorová
0904618959
szustorova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...