Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Na predaj dom Kovarce!

Domy a vily
cena: 56.000,- €
ID: MI 76765 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kovarce
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 76765

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Kovarciach, klasický štvorec, postavený cca v 1950-1960. Dom má 4 izby plus kuchyňa kúpeľňa s wc. V kúpelni vaňa. Okná čiastočne vymenené za plastové, kúrenie je riešené novým plynovým kotlom, podlahy drevenná palubovka. Na pozemku samostatne stojaca garáž a studňa.  Dom je v pôvodnom stave, čím dáva majiteľovi možnosť realizovať svoje predstavy. Treba vidieť.


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...