Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Na predaj rodinný dom pre väčšiu rodinu alebo podnikanie v Trnave za skvelú cenu

Domy a vily
cena: 247.000,- €
ID: LS-RD-24 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
356 m2
Plocha pozemku:
546 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-24

MG real  ponúka dvojpodlažný rodinný dom s garážou s celkovou plochou pozemku 546 m².  Postavený bol 1980-81, počas rekonštrukcie v rokoch 2017-2019 bol vymenený kotol, nainštalovaný veľkokapacitný ohrievač teplej vody, vymenené rozvody vykurovacích telies, vymenili sa okná za plastové, zateplil obvodový plášť. Dom je celý podpivničený, má vlastnú studňu, kúrenie je plynové. Úpravy interiéru  na oboch podlaží boli urobené za účelom prenájmu. Nachádzajú sa v ňom 4 samostatné bytové jednotky. Tri izby majú k dispozícii 2 kuchyne, 2 izby sú s kuchynským kútom. Okrem 2 izieb na poschodí má každá bytová jednotka kúpeľňu s WC, 1 WC je samostatné. Pivničné priestory sú rozdelené na práčovňu, kotolňu, sklad a 2 miestnosti (dielňa a v tzv. spoločenský priestor). V malej úžitkovej záhrade sa nachádza altánok, skleník a ovocné stromy. Súčasťou domu je garáž. Cena: 247.000,- €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-27 Predaj

Rodinné domy s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za...

Rodinné domy s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za vynikajúcu cenu

MG real ponúka na predaj dva rodinné domy 8 km od Trnavy v obci Ružindol, Oba sú súčasťou radovej zástavby troch rodinných domov. Novostavba sa nachádza v tichej lokalite obce. Každému domu prislúcha garáž a skladový priestor v podkroví. Pred domom je miesto vyhradené na parkovanie 2 motorových vozidiel a predzáhradka so sadovými úpravami. Vo dvornej časti je situovaná malá záhrada s terasou.

Použité materiály: Na tehlovej novostavbe bol použitý železobetónový strop, drevený krov, strešná krytina BRAMAC protektor, 40 cm izolácia krovu ISOVER, 15 cm tepelná izolácia fasády z polystyrénu a na podlahu 20 cm polystyrén. Vonkajšie steny sú upravené fasádnou farbou CAPAROL v kombinácii s tehlovým obkladom, steny v interiéri majú sádrové omietky. Okná majú 6 komorové profily a izolačné trojsklá (SLOVAKTUÁL), vstupné dvere sú hliníkové s izolačným trosklom, strešné okná sú bezúdržbové (VELUX) s izolačným trosklom, garáž má sekčnú bránu HöRMANN so suprapohonom (rýchle otváranie). Dom v rámci teplo-technického hodnotenia patrí do kategórie „A“ ako nízkoenergetický.

Funkčné delenie vnútorných priestorov: 1. NP, ktorého súčasťou je garáž so skladovým priestorom, má charakter dennej zóny. Funkčne je rozdelené na vstupnú chodbu, WC, spoločenský priestor určený pre obývačku, jedálenskú časť a kuchyňu, špajzu a schodisko vedúce na 2. NP, ktoré je určené výhradne pre potreby domácich užívateľov. Pozostáva z komunikačného priestoru, z ktorého sa vstupuje do technickej miestnosti, kúpeľne s toaletou a troch izieb. Druhý 25 m² skladový priestor sa nachádza v podkroví, prístupný je cez drevené sklápacie schody.

 

Doplňujúce informácie ku každému domu

rozloha pozemku: 245 m²

zastavaná plocha domu: 88,28 m²

úžitková plocha: (prízemie + poschodie): 150 m²

napojenie na obecné prípojky: sú dostupné všetky IS (plyn, voda, kanál, elektrika, optika)

technické vybavenie: vykurovanie a TÚV prostredníctvom kondenzačného kotla Junkers Bosch, podlahové vykurovanie je na prízemí a v kúpeľni na poschodí, vykurovacie telesá sú v 3 izbách na poschodí a v garáži

elektroinštalačné rozvody na: internet a satelit, alarm, kamery, požiarne snímače

zrealizovaná príprava na: klimatizáciu, odvetranie, rekuperáciu

 

Dokončenie stavby, vrátane kolaudácie a pridelenia súpisného čísla, je naplánované na koniec roka 2019. Domy sa predávajú ako „holodom“, možná je i dohoda na promptnú realizáciu domu na „kľúč“.

Dom „C“ cena: 134.000, - €

Dom „B“ cena: 129.000, - €

Dom „A“ je predaný

134 000,- €
1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...