Real estate
( nájdených 
638
 realít z celkom 638 )

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Bohdanovciach nad Trnavou

Domy a vily
cena: 163.000,- €
ID: LS-RD-25 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Bohdanovce nad Trnavou
Ulica:
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
700 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-25

MG real ponúka na predaj v Bohdanovciach nad Trnavou podpivničený dvojposchodový rodinný dom vhodný pre väčšiu rodinu. Postavený je na mierne zvažujúcom sa pozemku s juhozápadnou orientáciou. Ponúkaná výmera je 700 m², šírka pozemku 18 m. Dom bol postavený na konci 80. rokov. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba so schodiskom, izba s oknom do ulice, obývačka a kuchyňa s výstupmi na záhradnú terasu, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a garáž. Druhé podlažie tvorí hala, 2 vzájomne priechodné a 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou, jeden balkón orientovaný do ulice, druhý do záhrady. V podzemné podlažie je rozdelené na práčovňu, technickú miestnosť a skladové priestory. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, vodoinštalácia, plyn, kanalizácia), dobudovaná bola aj internetová prípojka. Kúrenie je plynové, ale aj na tuhé palivo. Stav je pôvodný, na dome sú vymenené všetky okná a vstupné dvere za plastové. Výhodou tejto lokality je iba 8 km vzdialenosť od Trnavy a dostupné železničné spojenie. Cena: 163.000 Eur


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-31 Predaj

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Ponúkame na predaj nepodpivničený rodinný dom v tichom prostredí obce Horné Orešany. Postavený je na rovinatom pozemku s výmerou 400 m² na železobetónovej základovej doske. Zastavaná plocha domu 123,67 m², úžitková plocha 98,90 m² z toho 14,82 m² terasa.

Použitý materiál: pórobetónové tvárnice Ytong 300, väzníkový krov, strešná krytina - betónová zn. Creaton, zateplenie obvodových stien - 15 cm polystyrén, z južnej strany minerálna vlna (protipožiarna ochrana), povrchová úprava - silikónová fasádna omietka, anhydridový poter, vnútorné steny - sadrové omietky, sadrokartónový strop, okná plastové trojsklá, výstup  na terasu prostredníctvom celopresklených zdvižno-posuvných dverí. V hlavnej miestnosti je pripravený komín zn. Shiedel s priemerom 200 mm pre krbovú vložku alebo kachle.

Technické vybavenie: napojenie na verejný vodovod, elektriku, internet, vykurovanie podlahové infra elektrické zn. Caleo (izby majú vlastný termostat so samostatným ovládaním).

Dispozičné usporiadanie: vstupná chodba s priestorom pre vstavaný šatník, toaleta, komunikačný priestor, 2 izby s orientáciou okien do ulice, kúpeľňa s prípravou na WC, vaňu a umývadlo, technická miestnosť (miesto pre rozvodovú skriňu, serverovňu, el. prietokový ohrievač, práčku, sušičku), otvorený priestor orientovaný do vnútornej časti pozemku (funkčne je rozdelený na kuchyňu, jedáleň a obývačku) a terasa.

Pozitíva: novostavba, nízke prevádzkové náklady, priame susedstvo so základnou a materskou školou, v blízkosť potravín, lekárne, obecného úradu a pošty, kontakt s prírodou.

Dom sa predáva ako holodom, prípade jeho dokončenia je možná dohoda priamo s predajcom.

127 500,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...