Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Na predaj pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova s rýchlou dostupnosťou D1

Pozemky
cena: 53,- €/m2
ID: LS-Pozemok-03 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Bernolákovo
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
15198 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Pozemok-03

MG real ponuka na predaj v priemyselnej zóne Bernolákova 15 918 m² pozemok. Vyňatý z je pôdneho fondu pre jeho využitie na vybudovanie skladového objektu, administratívnej budovy alebo ľahkej výroby (bez poplatku).  Požiadavka na zastavanosť plochy je 50 % bez podmienky vytvorenia zelenej výsadby. Pozemok leží v bezprostrednej blízkosti komunikácie Bratislava – Senec. V krátkom čase bude dokončená cesta s rýchlym napojením na neďalekú D1. Projekt rieši prípojku VN a trafostanicu (kapacita 600 - 700 KW), ktorá napája susediace objekty: Herz, Herz LMV a Certima. Elektrické rozvody k pozemku treba dobudovať v dĺžke cca 350 m popri vybudovanej vnutroareálovej komunikácii cez vymedzenú časť pozemku určenej pre tento účel. Odvodnená osvetlená a skolaudovaná bola 2019. Na úžitkovú vodu bude treba urobiť vlastnú studňu a na odpad biologickú čističku alebo žumpu. Na kúrenie možno využiť tepelné čerpadlo (voda-voda/voda-vzduch), pri potrebe vysokej teploty biomasu (služby na jej vybudovanie vie poskytnúť susediaca spol. Herz). Cena: 53,- €/m2.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...