Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Na predaj 3i byt v Trnave na Prednádraží za vynikajúcu cenu

Byty
cena: 105.000,- €
ID: LS-Byt-05 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Prednádražie
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
68 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Byt-05

MGreal ponúka na predaj 68 m² trojizbový byt s lodžiou a pivnicou v pôvodnom stave. Nachádza sa na vyvýšenom prvom podlaží. Obytný blok, v ktorom sa nachádza, je zateplený, úpravou prešla vstupná časť, výťah, v roku 2008 boli vymenené všetky okná za plastové aj vstupné dvere. Pôvodná je podlaha je (linoleum), kúpeľňa, elektrické rozvody, steny sú upravené klasickou omietkou. Lodžia je chránená pred nežiaducim vniknutím mrežovou konštrukciou. Výhodou bytu je, že jeho súčasný stav dáva budúcim majiteľom možnosť upraviť jeho vzhľad podľa svojich predstáv s menšími komplikáciami. Byt má vlastný satelit, v obytnom bloku je optická prípojka na internet. Prednosťou bývania v tejto lokalite je tiché prostredie, blízka dostupnosť MHD, obchodov, MŠ, ZŠ, odborných škôl, zdravotného strediska a výborné možnosti na voľnočasové aktivity. Celkové náklady pre 2 osoby vrátane fondu opráv a energie sú cca 160,- €. Predajná cena: 105.000,- €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...