Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Rodinný dom Jacovce

Domy a vily
cena: 65.000,- €
ID: LGRDjack Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
741 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LGRDjack

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci  Jacovce. Jedná sa o rodinný dom z miešaného materiálu pálena a nepálená tehla . Dom má 2 izby plus kuchyňa , kúpeľňa s wc . Kúrenie v dome je lokálne -gamaty tie boli pred pár rokmi vymenené . Voda v dome je z verejného vodovodu na pozemku je i studňa .Okná sú dve plastové vrátane vstupných dveri a drevenné .  Pekný rovný pozemok .  Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 65 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...